OFİS ÇÖZÜMLERİ

Tokyo Danışmanlık Firması, Türkiye’nin her yerinde çeşitli hizmet seviyeleri ve fiyatlandırma seçenekleriyle size birçok sanal veya fiziksel ofis çözümü sunacak bağlantılara sahiptir.

Türkiye’de ofis sahibi olmak için ne yapmalıyım?

Danışmanlarımızdan biriyle Ofis Çözümlerimizi ayrıntılı olarak keşfetmek
isterseniz, yüz yüze veya Skype aracılığıyla görüşmek için müsait olacağınız
zamanları içeren bir program ayarlayabiliriz. Daha sonra bu programa istinaden
bir toplantı ayarlanabilir.

Basit Bir Seçenek: Sanal Ofisler

Sanal ofis kullanmayı düşünmeniz için temel nedenleri sizin için sıraladık. Fiziksel ofislere kıyasla sanal ofisleri kullanmanın bizim  üzerinden geçtiğimizden çok daha fazla avantajı olduğunu unutmayın. Tüm detaylı bilgileri öğrenmek isterseniz, bir tık uzağındayız.

Sanal ofislerin size yardımcı olmasının ana nedenleri şunlardır:

• Maliyet Düşürme

Bu sanal ofis çözümleri, küçük veya yeni başlayan işletmenizin veya temsilci ofisinizin maliyetlerini önemli ölçüde azaltacaktır.

• Büro Masrafları

Yeni başlayan işletmeler veya az sayıda personeli olan işletmeler için sanal bir ofis, masraflarınızı büyük ölçüde azaltabilir. Vergileriniz ve kamu hizmetleriniz için fatura alacağınız için, ekstradan fatura masraflarını ödemenize gerek kalmaz.

• Profesyonel İmaj

Ortaklarımızın çok prestijli ve merkezi konumlarda yerleri bulunmaktadır. Siz oradayken ofis ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir yardım ile tam olarak hizmet veren bir ofise sahip olacaksınız. Ayrıca, kaliteli resepsiyon alanları ve toplantı
salonları da misafirleriniz üzerinde daha iyi bir izlenim bırakacaktır.

• İç Huzur

Sanal ofis, her şeyi aylık bir ödemeyle birleştirerek, bir ofisi yönetme zahmetini ortadan kaldırır. Elektrik, temizlik, internet ya da beklediğiniz kargo hakkında bir saniye bile düşünmeden ofis ortamının tadını çıkaracaksınız. Her şey sizin için halledilecek

Sanaldan Fiziksele:

Şirketinizin Ofis Gereksinimleri Kolaylaştırıldı.

Ofis ihtiyaçlarınız için basit, adım adım takip edebileceğiniz bir sistem tasarladık.
Bu yöntemi takip etmek, işletmenizi düşündüğünüzden çok daha erken kurup faaliyete geçirebileceğiniz anlamına gelir, bu da yatırımınızın daha hızlı geri dönüşü anlamına gelir.

• 1.Adım: Ticari adresimizi kullanarak şirketinizi açın.

Türkiye’deki tüm şirketlerin kayıt sürecini tamamlamak için resmi bir ticari adrese sahip olması gerekir. Tescil işlemi tamamlanmadan firmanızın kira sözleşmesi akdetmesi imkânsız olduğundan, ticari adresimizi (işin niteliğine göre) firmanız oluşana kadar geçici olarak kullanabilir ve sözleşme akdedebilirsiniz.

• 2.Adım: Sanal Ofis veya Hazır Ofis Hizmetlerinde Sözleşme Yapın.

Her bütçeye uygun geniş bir paket yelpazesinden birini seçin ve iki dilli hizmetlerin, prestijli konumun, sanal veya hazır ofisin profesyonel ortamının tadını çıkarın. Paketler genellikle işiniz için özel bir telefon hattına sahip iki dil kullanabilen telefon operatörlerini, ofis ekipmanlarının kullanımını, posta alma ve sıralama ve toplantı odalarının kullanımını içerir.

Hazır ofislerde ayrıca telefon hattı ve internet erişimi olan düzenli olarak temizlenen bir oda bulunmaktadır.

Bu, işinizi kurmak ve operasyona geçmek için yeterlidir, ofis kurma zamanını ve maliyetini ortadan kaldırır ve önemli olanla, yani işinizle ilgilenmenize izin verir.

• 3. Adım: Bir ofis bulun, kiralayın ve döşeyin.

İşinize başlama zamanı geldiğinde, muhtemelen şirketinize ait bir ofise sahip olma zamanı gelmiştir. Bu noktada, kiralayabileceğiniz veya satın alabileceğiniz bir ofis bulmanıza yardım olabilir, hukuk ekibimizin sözleşmeleri incelemesini sağlayıp, korunan menfaatlerinizi sigortalatabiliriz. Kişisel bir asistan, ofisini döşeme konusunda, telefon, güç ve internet gibi hizmetleri bağlama konusunda size yardımcı olabilir.